Zengin detaylar, yüksek standartlar.

Hakkımızda

FEINE, mekanın ötesinde yeni ve farklı bir deneyim yaşama biçimini teşvik etme arzusunu paylaşıyor. Duyguları uyandıran, zekayı harekete geçiren, yaşamın niteliklerini yansıtan mimari anlayışı benimsiyor. Bağlamla diyalog içinde olan ve insanları birbirine bağlayan bir mimariyi benimsiyor.

s Yaklaşım

Feine Architects İstanbul'da kurulmuş MSGSÜ ve İTÜ mezunu ekip üyelerinden oluşan disiplinler arası bir mimari ve iç mimari projeler üreten bir ofistir. Ayrıca tasarım kimliğine sahip mobilya koleksiyonu bulunur.

d Felsefe

Dekorasyon mantığından uzak ve insana dokunan tasarımlar üretiyoruz. Yalın fakat ayrıntılarla zenginleştirilmiş zamansız tasarımlar. Benzersiz bir mekan deneyimi.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini bir bütün olarak ele alıyoruz. Mekanın ruhunu etkileyici bir şekilde ortaya çıkarmak için detaylarla zenginleştirilmiş tasarımlar üretiyoruz.

Projelerimizin profesyonel ekipler ile en iyi ve en faydalı şekilde hayata geçirilebilmesi için tüm süreçleri titizlikle ele alıyor ve takip ediyoruz.

Detaylara verdiğimiz önemi ve tasarım tutkumuzu üstün üreticilerle harmanlıyoruz. Her alan için fonksiyonel ve estetik mobilya tasarımları üretiyoruz.

Bir mekandan daha fazlasını tasarlıyoruz! Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda birçok markaya mimari kurumsal kimlik tasarımı ve danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

feine iç mimari riva konut projesi
Neler Yapıyoruz?

Standartları yükseltiyoruz!

Feine, kullanıcı ihtiyaçlarına göre belirlenen proje detaylarını belirlediği senaryo dahilinde üç boyutlu görselleştirmeleri ile birlikte birebir tasarımlarını yapar. Kesinleşen tasarım detayları, eksisiz teknik projelendirme ardından alanında profesyonel çözüm ortakları ile birebir üretilir ve anahtar teslim proje süreci tamamlanır.

*Detaylı portfolyo sunumu için bizimle iletişime geçin!

ÖDÜLLER

Birçok ödüle sahip ödüllü bir tasarım ofisiyiz. Her projeye aynı tutku ve özveriyle yaklaşıyoruz.

W Hotel Tasarım Yarışması

Üstün Başarı

Mobilya Tasarım Yarışması

Yılın İç Mimari Projesi Ödülü

MÜŞTERİLER

Yerli ve yabancı, sektör öncüsü birçok firma ile çalıştık!

Mimari ve İç mimar Projelerimiz
İşbirlikleri için Bizimle İletişime Geçin!