Neler Yapıyoruz

Çözümlerimizde sınır yok!

Uzmanlık alanlarımızın her biri, diğer disiplinler ile derinden iç içe. Bilgi paylaşımına dayalı bir mimari ofis kurduk çünkü en iyi fikirler disiplinler arasında olacağına inandık.

Neler Yapıyoruz

Çözümlerimizde sınır yoktur; uzmanlık alanlarımızın her biri, diğerleriyle derinden iç içedir. Bilgi paylaşımına dayalı bir mimari ofis kurduk çünkü en iyi fikirler disiplinler arasında olacağına inandık.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini bir bütün olarak ele alıyoruz. Mekanın ruhunu etkileyici bir şekilde ortaya çıkarmak için detaylarla zenginleştirilmiş tasarımlar üretiyoruz.

Projelerimizin profesyonel ekipler ile en iyi ve en faydalı şekilde hayata geçirilebilmesi için tüm süreçleri titizlikle ele alıyor ve takip ediyoruz.

Detaylara verdiğimiz önemi ve tasarım tutkumuzu üstün üreticilerle harmanlıyoruz. Her alan için fonksiyonel ve estetik mobilya tasarımları üretiyoruz.

Bir mekandan daha fazlasını tasarlıyoruz! Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda birçok markaya mimari kurumsal kimlik tasarımı ve danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN

Profesyonel bir ekipten iç mimari danışmanlık ve projelendirme hizmetleri alın!

  Profesyonel İç Mimarlık ve Anahtar Teslim Dekorasyon Hizmetleri

  Her ayrıntısına kadar tasarlanmış, profesyonel bir A'dan Z'ye mimari tasarım danışmanlığı alın! Tüm kalemleri önceden net bir şekilde belirlenmiş anahtar teslim uygulama deneyimi.

  NASIL YAPIYORUZ?

  FEINE, mekanın ötesinde yeni ve farklı bir deneyim yaşama biçimini teşvik etme arzusunu paylaşıyor. Duyguları uyandıran, zekayı harekete geçiren, yaşamın niteliklerini yansıtan mimari anlayışı benimsiyor. Bağlamla diyalog içinde olan ve insanları birbirine bağlayan bir mimariyi benimsiyor.

  İlk aşama, müşterimizin ihtiyaçlarını bize bildirmesiyle başlar. Bu ihtiyaçlara göre mesleki tecrübemize dayalı bir konsept proje ortaya çıkıyor. Avan projelerle başlayan konsept proje süreci nihai sonuca ulaşıyor.

  Sürecin ikinci aşaması olan teknik kısım burada başlıyor. Bu aşamada konsept projeye uygun olarak seçilen malzeme ve mimari detaylar teknik çizimlerle tamamlanır. Proje için maliyet ve zaman çizelgeleri oluşturulur.

  Bu aşamada; tasarım, konsept projeler ve teknik çizimlerle hayat buluyor. Projenin tüm inşaat aşamaları, profesyonel çözüm ortaklarımız tarafından üstün kalite standartlarında gerçekleştiriliyor. Proje sahasında yaptığımız periyodik kontroller ile süreç hatasız olarak sonlanıyor.

  Göl Villa Mimari Proje
  Mimari ve İç mimar Projelerimiz
  İşbirlikleri için Bizimle İletişime Geçin!