İç Mimar Hizmetleri

İç Mimar Hizmetleri Neler?

İç mimar hizmetleri, iç mimarlık ile ilgili çalışma yaptırmak isteyenlerin bilmesi gerektiği bir şey. Bu başlık altında iç mimarlıktan söz edeceğiz.

İç mimarlık denince akla gelen şeylerden birisi mimari konsept projeler olmakta. İç mimarlık, önemli bir meslek. Çünkü insanların çoğu vaktini dışarıda veya bina içerisinde geçiriyor. Bina içerisinde vakit geçiren insanlar güzel bir tasarım ile karşılaşmalı ki geçirilen vakitler daha kaliteli olsun. İç mimarlığın kaliteli olması demek hem konforu arttırır hem de daha iyi bir yaşam sunar. Bu bağlamda çeşitli iç mimarlık hizmetleri de bulunuyor.

İç Mimar Hizmetleri

İç mimarlık ofisi İstanbul şubesi olarak sizlere 4 farklı alanda hizmet sağlamaktayız. Bu hizmetlerden birisi tasarım ve projelendirme olurken diğerleri anahtar teslim uygulama, mobilya tasarım ve uygulama ve bununla beraber marka mimari ve danışmanlığı olmakta. Bu hizmetler ile birlikte sizlere elimizden gelen en iyisini vermeye çalışıyoruz. Başarılı personel ekibimiz ile yanınızdayız.

Tasarım ve Projelendirme

Tasarım ve projelendirme hizmeti, bir mimari projeye başlamadan önce o projenin tasarım aşamasında geliştirilmesi anlamına geliyor. Bu aşamada öncelikle projenin nereye uygulanacağı ve nasıl uygulanacağı planlanıyor. İç mimar hizmetleri arasında bu adım, bir projeye başlamadan önce büyük bir öneme sahip olmakta. Tasarım aşamasında bir projenin uygulama aşamaları hesaplanırken bu sırada teması da belirleniyor. Müşterinin istediği temaya göre bir plan yapılıyor.

Modern İç Mimari Dekorasyon Trendleri

Sonrasında proje çizimi ve 3 boyutlu modelleme aşamasına geçiliyor. Burada uygulanan modellemeler sayesinde kişi, tasarımın nasıl görüneceğine dair daha çok bilgi sahibi oluyor. Bu da uygulama aşamasına geçmeden önce projenin müşteri tarafından onaylanmasını sağlar.

Anahtar Teslim Uygulama

İç mimar hizmetleri arasında anahtar teslim uygulama da yer almakta. Bizden projelendirme aşamasıyla beraber uygulama aşamasını da almak isteyenler doğru karar vermiş oluyor. Uygulama aşamasında hazırlanan çizim ve modellemelere göre proje inşa ediliyor. İç mimarlığın en eğlenceli kısmı da bu olmakta. Çünkü bu kısımda binayı düzenlemeye başlıyoruz. Mimarların en sevdiği aşama olan bu aşama tamamlandıktan sonra anahtar teslim yapılıyor.

Mobilya Tasarım ve Uygulama

Firmamız yalnızca iç mimari projelendirmeler ile uğraşmıyor. Bununla beraber mobilya tasarımı da gerçekleştiriyor. Tasarladığımız mobilyalar ile beraber odanın daha da özelleştirilebilir olmasına olanak tanıyan bir ofisiz. Herhangi bir konsepte göre mobilya tasarımı yapmaktayız. İster modern ister sade ister fütüristik olsun her daim en iyi eşyaları üretiyoruz.

Marka Mimari Danışmanlığı

İç mimar hizmetleri arasında marka mimari danışmanlığı da bulunmakta. Bu hizmet hakkında da bilgi almak gerekir. Marka mimari danışmanlığı, danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyanlar için geliştirildi. Bu hizmet, markaların mimari kurumsal kimliğe yer vermesini ve onlara bilgiler sunmasını amaçlıyor.

Leave a comment