İç Mimar

İç Mimar ile Güzel Bir Eve Kavuşun!

İç mimar ile güzel bir projeye kavuşmanın tam vakti. Kaliteli bir eve sahip olmanın yolu iç mimarlık ofisi İstanbul’dan geçer.

İç mimarlığın büyük bir önemi bulunuyor. İç mimarlık sayesinde günümüzde pek çok bina, daha güzel bir yaşam alanına dönüştü. İç mimari projeler sayesinde şu anda çevremizde çok güzel yerler bulunuyor. Mimarlar, bu projelerin geliştirilmesinde önemli bir katkıya sahip. Bu mimarlar arasında firmamızda çalışan mimar ekibimiz de yer alıyor. Siz de güzel bir eve sahip olmak istiyor iseniz hemen bizimle iletişime geçebilir, kalitenin keyfine varabilirsiniz.

İç Mimar ile Beraber Mutluluğa Adım Atın

Mimarlık, projelerin daha güzel olmasını sağlayan bir alan. Mimar ise bu projeleri uygulayan insan. Mimarlar, bir projeyi geliştirirken o projenin kusursuz olması adına elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. Bir mimar, gerçekleştirmiş olduğu adımlarla beraber bir yerde büyük desteklere yer vermekte. Örneğin dış mimar, binanın dışı ile ilgilenirken iç mimar, binanın iç mekanını en iyi şekilde düzenler. Firmamız da genel olarak iç mimarlık ofisi şeklinde iş yapıyor. Yani iç mimarlık ile ilgileniyor.

İç Mimarlık Hizmetlerimiz

İç mimar, iç mimarlık alanında birçok hizmet ile uğraşır. Bu hizmetlerden birisi projelendirme hizmeti. Bir iç mekanın nasıl daha güzel olacağı iç mimari konsept hazırlanarak ortaya çıkar. Projelendirme aşamasında planlama yapılır ve proje çizimi halledilir. Ayrıca 3 boyutlu modellemeye ağırlık verilir. Bu aşamaların ardından hazırlanan evraklar ve modeller müşteri ile paylaşılır.

İstanbul iç mimar ofisi olarak sunduğumuz bir diğer hizmet anahtar teslim uygulama. Bu aşamada iç mekanları projeye uygun tarzda şekillendiriyor, ardından müşteriye anahtar teslim yapıyoruz.

İç mimarlığın önde gelen firmalarından birisi olarak bir diğer hizmetimiz danışmanlık hizmeti olmakta. Danışmanlık sayesinde bizden bilgi almak isteyen ve iç mekanların yorumlanmasını talep eden müşterilere hizmet sağlıyor olmaktayız.

Mobilya tasarım alanında da hizmet sağlamaktayız. Mobilya tasarımı yaparken özellikle iç mekana uygun olup olmadığı ve ergonomik yapısına büyük bir önem gösteririz. Eğer bir proje, hem konforlu hem de kaliteli olursa o proje, müşteriler tarafından beğeniyle karşılanır.

İç Mimarlık Referans Projelerimiz

İç mimar olarak pek çok referans projemiz mevcut. Bu projeler arasında kafe, ofis, müstakil konut, mağaza ve otel gibi projelerimiz yer alıyor. Referans projelerimizin listesine web sitemizden ulaşabilir, beğenirseniz hemen bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Hemen Teklif Alın!

Firmamız, yapılan çalışmalar sonucunda müşterilerden muazzam geri dönüşler alan bir kurum. Sunduğu etkili çalışmaları ile öne çıkmayı başaran iç mimarlık ofisimiz, sizlere en uygun teklifi sunmak için burada. İç mimar olarak hemen bize danışabilir ve detaylı bilgi almaya başlayabilirsiniz.

Leave a comment