PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN

Neler Yapıyoruz?

Mimari ve İç Mimari projelendirme hizmetleriniz için disiplinlerarası çalışan ödüllü bir iç mimarlık ofisi, FEINE.

Alanında uzman profesyonel bir ekip ile çalışın. Ödüllü iç mimarlık ofisi FEINE ile projelerinizi gerçekleştirin. Aşağıdaki form ile hızlıca teklif alabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neler Yapıyoruz?

Mimari ve İç Mimari projelendirme hizmetleriniz için disiplinlerarası çalışan ödüllü bir iç mimarlık ofisi, FEINE. Yüksek standartlar, ince ayrıntılar ile projelerinizi dekorasyon mantığından uzak, fonksiyonel ve insana dokunan tasarım felsefesiyle gerçekleştiren yaklaşım.

İç Mimari Danışmanlık ve Projelendirme Hizmetleri

Alanında uzman profesyonel bir ekip ile çalışın. Ödüllü iç mimarlık ofisi FEINE ile projelerinizi gerçekleştirin. Aşağıdaki form ile hızlıca teklif alabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN

Profesyonel bir ekipten iç mimari danışmanlık ve projelendirme hizmetleri alın!

  * Teklif İste butonuna bir sefer basmanız yeterlidir. Teklifiniz alındıktan sonra onay sayfasına yönlendirileceksiniz.

  Profesyonel İç Mimarlık ve Anahtar Teslim Dekorasyon Hizmetleri

  Her ayrıntısına kadar tasarlanmış, profesyonel bir A'dan Z'ye mimari tasarım danışmanlığı alın! Tüm kalemleri önceden net bir şekilde belirlenmiş anahtar teslim uygulama deneyimi.

  Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini bir bütün olarak ele alıyoruz. Mekanın ruhunu etkileyici bir şekilde ortaya çıkarmak için detaylarla zenginleştirilmiş tasarımlar üretiyoruz.

  Projelerimizin profesyonel ekipler ile en iyi ve en faydalı şekilde hayata geçirilebilmesi için tüm süreçleri titizlikle ele alıyor ve takip ediyoruz.

  Detaylara verdiğimiz önemi ve tasarım tutkumuzu üstün üreticilerle harmanlıyoruz. Her alan için fonksiyonel ve estetik mobilya tasarımları üretiyoruz.

  Bir mekandan daha fazlasını tasarlıyoruz! Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda birçok markaya mimari kurumsal kimlik tasarımı ve danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

  NASIL YAPIYORUZ?

  FEINE, mekanın ötesinde yeni ve farklı bir deneyim yaşama biçimini teşvik etme arzusunu paylaşıyor. Duyguları uyandıran, zekayı harekete geçiren, yaşamın niteliklerini yansıtan mimari anlayışı benimsiyor. Bağlamla diyalog içinde olan ve insanları birbirine bağlayan bir mimariyi benimsiyor.

  İlk aşama, müşterimizin ihtiyaçlarını bize bildirmesiyle başlar. Bu ihtiyaçlara göre mesleki tecrübemize dayalı bir konsept proje ortaya çıkıyor. Avan projelerle başlayan konsept proje süreci nihai sonuca ulaşıyor.

  Sürecin ikinci aşaması olan teknik kısım burada başlıyor. Bu aşamada konsept projeye uygun olarak seçilen malzeme ve mimari detaylar teknik çizimlerle tamamlanır. Proje için maliyet ve zaman çizelgeleri oluşturulur.

  Bu aşamada; tasarım, konsept projeler ve teknik çizimlerle hayat buluyor. Projenin tüm inşaat aşamaları, profesyonel çözüm ortaklarımız tarafından üstün kalite standartlarında gerçekleştiriliyor. Proje sahasında yaptığımız periyodik kontroller ile süreç hatasız olarak sonlanıyor.

  Birçok ödüle sahip ödüllü bir tasarım ofisiyiz. Her projeye aynı tutku ve özveriyle yaklaşıyoruz.

  W Hotel Tasarım Yarışması

  Üstün Başarı

  Mobilya Tasarım Yarışması

  Yılın İç Mimari Projesi Ödülü

  Mimari ve İç mimar Projelerimiz
  İşbirlikleri için Bizimle İletişime Geçin!