İstanbul İç Mimarlık Ofisi

İstanbul İç Mimarlık Ofisi ile Konforu Yakalayın

Günümüzün en önemli mesleklerinden birisi olan İstanbul iç mimarlık ofisi ile beraber sizlere en iyi hizmeti sunmaya aday bir şirket.

Dünyanın pek çok yerinde güzel binalar bizleri karşılıyor. Her ülkenin kendine has tarzı bulunabiliyor. Her mimari tarz, çeşitlilik sağlar. Bu da mimarların daha güzel işler yapmasına imkan tanır. Firmamız da doğadaki malzemeleri toplayıp birleştirerek ortaya harika bir sonuç çıkarıyor. İç mimarlık ofisimiz, alanın uzmanı olarak liderliğini konuşturuyor. İster ofis olsun ister konut olsun ister sinema salonu olsun her alanda elimizden gelen en iyi iç mimari çalışmayı yapıyoruz.

İstanbul İç Mimarlık Ofisi, Yüksek Müşteri Memnuniyeti

İstanbul’da sunduğumuz bu hizmet ile beraber en iyi iç mimarlık ofisini sağlamaya gayret eden bir ofisiz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçip bilgi almak. Modern, orta çağ, tarihi veya daha farklı konseptlerde oluşturduğumuz binalar ile birlikte güzel projeler ortaya koyuyoruz.

Projeye başlarken tasarımı hazırlıyoruz. Bu aşamada müşterinin isteğine bağlı olarak İstanbul iç mimarlık ofisi olarak gerekli çizimler tamamlanıyor ve 3 boyutlu modellemeler yapılıyor. Bir diğer aşamada proje için gerekli maliyet tablosu hazırlanır. Bu sırada malzemeler de hesaplanır. Müşterinin nasıl bir ücret ödemesi gerektiği burada belli olur. Eğer müşteri onaylar ise 3. aşamaya geçiş yapılır.

İstanbul İç Mimarlık Ofisi

3. aşama en eğlenceli aşamadır. Bu aşamada artık iç mimarlık uygulaması başlar. Odanın en iyi tarzda geliştirilmesi için mimarlarımız canla başla çalışır. En sonunda ortaya harika bir eser çıkmış olur. Geriye memnun müşteri, mutlu bir firma kalır.

İç Mimarlık Bizim İşimiz

İstanbul iç mimarlık ofisi sizlere elinden gelenin en iyisini vermeye çalışıyor. Firmamız, birçok iş kolunda çalışıyor. Bunlardan birisi tasarım ve projelendirme. Müşterilerimiz için tasarım, çizim ve projelendirme yapıyoruz. Bu aşamada projenin nasıl olacağı ile ilgili genel bilgiler konuşuluyor. Ardından çizimler yapılıyor. Ayrıca modellemeler de bu etapta tamamlanıyor.

Gerçekleştirmiş olduğumuz bir diğer iş alanı mobilya tasarım olmakta. İşimiz yalnızca güzel iç mimari çalışmalar yapmak değil, bunların yanı sıra mobilyaların da iç mimariye uygun olması için çeşitli mobilyalar üretiyor olmamız. Bunun dışında iç mimariye uygun mobilyalar da tasarlayıp müşteriye teslim etmekteyiz. Müşterinin ihtiyacına yönelik işler için buradayız.

İstanbul iç mimarlık ofisi olarak siz değerli bireyler için daha pek çok şey uyguluyor olmaktayız. Bunlardan birisi de marka mimari danışmanlığı. Mimari açıdan danışmanlığa ihtiyacı olanlar, sorusu bulunanlar veya detaylı bilgi almak isteyenler hemen bizimle iletişim kurarak istediği konuda bilgi sahibi olabilmekte. Firmamız, en iyi performansı ortaya koyarak verimli çalışmalar elde ediyor. Bu da müşteri memnuniyetini arttırarak şirket itibarını da olumlu etkiliyor.

Leave a comment