Lüks Mobilya Markaları

Lüks Mobilya Markaları

Günümüzde lüks mobilya markaları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen pek çok kişi mevcut. Bu içerikte bazı lüks markaları açıklayacağız.

Ülkemizde pek çok mobilya markası bulunmakta. Bu markalardan bazılarını sizlere açıklamak için bu yazıyı hazırlıyoruz. İstanbul iç mimarlık ofisi ile elimizden gelenin en iyisini yaptığımız bu şirkette en kaliteli mobilyalar için sizlere tavsiyeler sunuyoruz. Mobilyalar, bir odada olması gereken önemli eşyalar arasında. Özellikle bu eşyaların odayla uyumlu olması gerekiyor ki harika bir ahenk sağlasın. Bunun için verimli mobilyaların kullanılması lazım.

Lüks Mobilya Nedir?

Lüks pek çok mobilya markası bulunuyor. Sizlere lüks mobilya markaları hakkında bilgi vermeden önce lüks mobilyanın ne olduğunu açıklayalım. Lüks mobilya, kaliteli mobilyalar olarak açıklanabilir. Kalite değeri yüksek olan mobilyalar ve elit görünen eşyalar lüks mobilya olarak kabul edilir.

En Kaliteli Mobilya Markası Hangisi?

Sizlere en kaliteli olan mobilya markasını açıklamamız doğru olmaz. Çünkü birçok mobilya markası bulunuyor. Bunlar arasında Bellona, İstikbal ve IKEA’yı örnek gösterebiliriz. Bu gibi mobilya mağazaları, müşterilerine en kaliteli mobilyaları sunmak için yeni ürünler geliştirip raflarına yerleştiriyor.

Lüks Mobilya Markaları

IKEA

IKEA, genel merkezi Hollanda’da yer alan bir mobilya şirketi. Dünya çapında hizmet veren firma, büyük mağazaları ile göz kamaştırıyor. Sarı ve mavi rengi ağırlıklı olarak yapılarında yer veren IKEA, devasa bir alana ev sahipliği yapıyor. Mobilya ve dokuma ürünlerine ağırlık veren firmada koltuk, masa ve sandalye gibi birçok çeşit ürün var. Bunun yanı sıra mağazada yemek alanları da yer alıyor.

Lüks Mobilya Markaları

Alfemo

Alfemo, 1997 yılında kurulan bir mobilya şirketi. Amacı, müşterilerine en kaliteli ürünleri satma gayreti içerisinde bulunmak. Firma içerisinde oturma grubu, yatak odası, yemek odası ve çocuk odası gibi birçok çeşitte mobilyalar yer alıyor. Koltuk takımı, yatak, TV ünitesi ve baza gibi çeşitli ürünlere buradan ulaşabilirsiniz.

Bellona

Bellona, 1995 yılında Türkiye’de kurulan bir şirket. Genel merkezi Kayseri’de olan Bellona, mobilya ürünlerine ağırlık veriyor. Lüks mobilya markaları arasında yer alan Bellona’da genç odası, çocuk odası, yemek odası, yatak odası, oturma odası ve bahçe mobilyası gibi pek çok kategoride ürün mevcut.

Doğtaş

1972 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başlayan ve dünyanın birçok ülkesinde bulunan Doğtaş’ın genel merkezi Çanakkale’de yer alıyor. Yemek odası, yatak odası ve koltuk takımları gibi pek çok ürüne yer veren firmada genç odası ve TV üniteleri gibi seçenekler de yer almakta.

İstikbal

İstikbal, kurulduğu yıldan bu yana genel merkezi Kayseri’de bulunan bir işletme olarak faaliyetlerini sürdürüyor. “Her ev güzeldir” sloganı ile yola çıkan İstikbal, mobilya grubu ürünleri ile kaliteyi müşterilerin evine getiriyor. İç mimarlık ofisi İstanbul olarak lüks mobilya markaları modellerini sizlere önererek en iyi hizmeti sağlamaya çalışıyoruz.

Leave a comment