Özel Tasarım Mobilyalar

Özel Tasarım Mobilyalar

Özel tasarım mobilyalar, daha farklı görünüme sahip mobilyalar olarak karşımıza çıkıyor. Gelin biraz bu mobilyalar üzerinden konuşalım.

Mobilyalar, bir evin önemli eşyaları arasında yer alıyor. Bir binadaki mobilyalar sayesinde o bina, daha farklı bir görünüme kavuşuyor. Örnek vermek gerekirse iç mimarlığın en önemli şeylerinden birisi mobilyaların düzenlenmesi. Bu mobilyalar, odanın yapısına ve müşterinin istediği temaya göre belirlenip yerleştirilir. İç mimarlık ofisi olarak sizlere elimizden gelenin en iyisini sağlamaya gayret eden bir şirket olmaktayız.

Özel Tasarım Mobilya Hakkında Bilgi

Özel tasarım mobilyalar hakkında bilgi vermeden önce özel tasarım mobilya ifadesini açıklamak gerekir. Özel tasarım mobilya, mobilyaların özel tasarlandığı yani sıradan mobilyalara göre daha farklı göründüğü eşyalar olarak açıklanabilir. Bu tür mobilyalar, sıra dışı görünümleri ile insanların dikkatini üzerine toplar. Pek çok muazzam tasarımda mobilya bulunur. Bu mobilyalar hakkında net bir bilgi almak için yapmanız gereken şey içeriğin devamını incelemek.

Özel Tasarım Mobilyalar ile Evinizi Şenlendirin

Pek çok özel tasarlanmış mobilya bulunur. Bunlardan birisi olan masa ile başlayalım. Masalar, her ne kadar dörtgen şeklinde insanlara sunulsa da daha farklı şekilleri de yer alıyor. Örneğin oval tarzda masalar hem fütüristik görünür hem de eve modernlik katar. Bir diğer masa türü ise sarmal masalar. Bu masalar, şekli itibariyle güzel bir tasarım ortaya koyuyor.

Özel Tasarım Mobilyalar

Biraz da yataklardan bahsedelim. Özel tasarım mobilyalar arasında pek çok yatak modeli karşımıza çıkıyor. Bunlardan birisi meyve tasarımlı yatak fakat ortadan bölünmüş şekilde. Örneğin bu meyve avokado olsun. Avokado, ortadan ikiye ayrılsın. Üst kısmı yatağın tavanı olacak şekilde yer alsın. Bu şekilde tasarımlar da mevcut.

Biraz da dolaplardan bahsetmek lazım. İstanbul iç mimarlık ofisi olarak dolap seçiminde mimari temaya önem göstermekteyiz Özellikle modern binalarda tercih edilen dolap modellerinden birisi eğimli dolaplar. Bu dolaplar, düz başlar ve sağa eğimli bir açı ile döner. Bu da dolabın daha geniş görünmesini sağlar. Bu tür dolaplar genel olarak açık gri ve beyaz renk olur.

Özel tasarım mobilyalar arasında koltuklar da yer almakta. Örneğin fütüristik ve modern görünen bir koltuktan söz edelim. Bu koltuk, L şeklinde fakat eğimli yani yumuşak bir geçiş ile yer alıyor. Ayrıca rengi ise açık gri, beyaz veya buna yakın tonlarda. Fütüristik mobilyalar denince akla genellikle bu renkler gelse de farklı renkleri de kullanmak mümkün olmakta.

Bir diğer mobilya olarak kitaplıktan söz etmek mümkün. Bu kitaplık, bildiğimiz dörtgen şeklinde bir kitaplık değil. Kendisi birden fazla şekli içeren fakat yerleşimi sebebiyle güzel görünen bir kitaplık. Bu tür kitaplıklar da müşterilerin talebine uygun olarak geliştiriliyor. İstanbul iç mimarlık ofisi olarak bu tür mimariler de sunuyoruz.

Leave a comment